Hakkımızda

biz kimiz? İstanbul Fit Center, güzellik, estetik ve kozmetik sektörlerinde en sağlıklı ve en etkili hizmetleri vermek, sektörün ihtiyacı olan iyi yetişmiş uzman estetisyenleri yetiştirmek ve dünyanın en kaliteli medikal estetik cihazlarını Türkiye'ye getirmek amacı ile 2010 yılında, Elif Özkardaş tarafından kurulmuştur. Türkiye’nin en köklü güzellik ve estetik kuruluşlarından biri olan İstanbul Fit Center, ilk olarak 2010 yılında İstanbul Şişli şubesiyle hizmet vermeye başlamış, Takip eden yıllarda diğer şubesini açmıştır.

Güzellik ve estetik tesadüf değildir. Elite hizmet anlayışımız ile tanışın

Hoş görünmek, kendini iyi hissetmek insanın doğasında vardır. Gelişen teknoloji ile buluşan yeni yöntemler, kadın erkek ayrımı yapmaksızın cilt ile vücut güzelliği adına çözümler sunuyor. Bu çözümlerde göz önünde bulundurulması gereken en önemli şey ise; problemin tespit edilmesi uzman kişiler tarafından doğru yöntemin uygulanmasıdır. Estetik ve plastik cerrahi modern tıp alanında belki de en hızlı yol alan, yeniliklere açık bir branş olarak kabul edilmektedir. Gerek üst sınıf cerrahi teknikler gerek yüksek teknolojinin kozmetik ve estetik sektöründe sunduğu yenilikleri İstanbulFitCenter tecrübesi ile sizler için takip ediyoruz. Tüm İstanbulfitcenter'da, modern medikal estetik yöntemler titiz bir şekilde harmanlanarak sizin güzelliğinizi için uyguluyoruz. Bu katalogdaki tüm bilgiler güzellik salonları, poliklinikler ve hastanelerde uygulanan güzellik ve estetik ile ilgili işlemlerle ilgili bilgilendirme amacı ile yazılmıştır, ticari bir amaç için kullanılmamaktadır

Güzellik ve Estetik sektöründe dünyadaki sektörel gelişimleri takip ederek bilinçli, standart ve kaliteli hizmet üretmek, sektöre üst seviyede eğitimli elemanlar yetiştirmek en önemli misyonumuzdur. Bir diğer misyonumuz, İstanbulfitcenter ismini Franchising sistemi ile Türkiye ve Dünyaya yaymak ve Franchise’larımıza başarılı olmaları için gereken desteği ve tecrübe aktarımını kurumsal bir yapıda yapmaktır.

Vizyonumuz, Güzellik ve Estetik sektöründe kazandığı tecrübe ve kabul gören başarılı bir sistemi Türkiye, Avrupa ve komşu ülkeler başta olmak üzere tüm Dünya'da şubeler kurarak İstanbulfitcenter’ ı Dünya markası yapmaktır. İstanbulfitcenter, bir dünya markası olma yolunda ilerlerken, son teknolojik gelişmelerin sıkı takipçisi olmanın bu anlamdaki önemini bilerek yol alır. Sektörel gelişmeleri katıldığımız ulusal ve uluslararası fuarlar ve AR-GE çalışmalarıyla takip ederiz.

Elit Hizmet Anlayışı

Güzellik ve Estetik sektöründe dünyadaki sektörel gelişimleri takip ederek bilinçli, standart ve kaliteli hizmet üretmek, sektöre üst seviyede eğitimli elemanlar yetiştirmek en önemli misyonumuzdur.

Next

Profesyonel ve Uzman Kadro

İstanbul Fit Center kendi uzman kadrosunu Milli Eğitim bakanlığına bağlı güzellik kurslarında yetiştirmekte ve istihdam etmektedir. Sektörde deneyimli ve donanımlı başvuruları da değerlendirerek siz değerli misafirlerimiz için en iyi hizmeti vermeyi hedeflemektedir..

Next

Gelişim ve Büyüme Modeli

İstanbul Fit Center ismini Franchising sistemi ile Türkiye ve Dünyaya yaymak ve Franchise’larımıza başarılı olmaları için gereken desteği ve tecrübe aktarımını kurumsal bir yapıda yapmaktır.

Next

Yaygın Hizmet Ağı

İstanbul Fit Center yaygın hizmet ağı ile aldığınız hizmeti istediğiniz şubemizde kullanmanıza olanak sağlar. Böylece devam eden bir üyeliğinizi Ankara,İzmir,Antalya,Konya gibi çeşitli illerde kullanabilirsiniz.

Next

Vizyonumuz

Vizyonumuz, Güzellik ve Estetik sektöründe kazandığı tecrübe ve kabul gören başarılı bir sistemi Türkiye, Avrupa ve komşu ülkeler başta olmak üzere tüm Dünya'da şubeler kurarak İstanbul Fit Center’ ı Dünya markası yapmaktır. İstanbul Fit Center, bir dünya markası olma yolunda ilerlerken, son teknolojik gelişmelerin sıkı takipçisi olmanın bu anlamdaki önemini bilerek yol alır. Sektörel gelişmeleri katıldığımız ulusal ve uluslararası fuarlar ve AR-GE çalışmalarıyla takip ederiz.

Next

Sektörün Öncüsü

Güzellik ve Estetik sektöründe dünyadaki sektörel gelişimleri takip ederek bilinçli, standart ve kaliteli hizmet üretmek, sektöre üst seviyede eğitimli elemanlar yetiştirmek en önemli misyonumuzdur. Bir diğer misyonumuz, İstanbul Fit Center ismini Franchising sistemi ile Türkiye ve Dünyaya yaymak ve Franchise’larımıza başarılı olmaları için gereken desteği ve tecrübe aktarımını kurumsal bir yapıda yapmaktır.

Next