İSTANBUL FİT CENTER HAKKINDA | ŞUBELERİMİZ | YASAL BİLGİLENDİRME | BİZE ULAŞIN |
 
PASİF JİMNASTİK
Pasif jimnastik bir çeşit bölgesel incelme  tedavisidir. İsmi, insanları yanıltabilir, jimnastik hareketleri ile kilo verildiği zannedebilir fakat durum böyle değildir. Pasif jimastik bölgesel zayıflama tedavisinde uygulanan cihazın adıdır. Hedef bölgedeki yağ dokularına düşük voltajlı elektrik akımları göndererek yağların erimesini sağlar. Pasif jimnastik sadece bölgesel zayıflama tedavisinde etkili değildir. Aynı zamanda, saç çıkarma, vücut şekillendirme ve selülit tedavisinde de etkilidir.

 Pasif jimnastik elektroterapi tekniği uygulayarak zayıflama sağlar. Çok sayıda elektrot ucuna sahip olduğu için, vücutta sadece tek bir bölgeye değil tüm vücuda aynı anda etki edebilir. Pasif jimnastik tedavisinde 9 farklı program bulunur bu sayede her bölge için farklı program uygulanır. Kime hangi programın uygulanacağına karar verebilmek için test bir seans uygulanır ve bu ön seansta kişinin hedef bölgesindeki yağların ne oranda olduğu tespit edilir. Pasif jimnastik bölgesel zayıflama tedavisinin yanı sıra kavitasyon, lipoliz, soğuk radyofrekans ve vakum tedavileri de uygulanır. Her bölgeye farklı seans sayısı ve süresi ile tedavi gerçekleştirilir. Çünkü her bölgedeki yağ oranı farklıdır ve bu yüzden de sürede farklılıklar meydana gelir. Pasif jimnastik tedavisinden sonra bol su içilmesi önerilir, bu sayede parçalanan yağ dokular vücuttan daha hızlı atılır.
20.11.2012 | Okunma Sayısı : 3930
ULTRA KAVİTASYON
Kavitasyon sistemi, bölgesel yağlanma ve selülitle ultrason (ses dalgaları) yardımıyla savaşan, cerrahi olmayan bir yöntemdir. Cildin dış yüzeyine uygulanan ultrasonun yayılması, yağ dokusundaki hücre sıvısında ani ve yüksek basınç değişikliklerine neden olur.
 
 
BÖLGESEL İNCELME
Vücudumuzun herhangi bir bölgesinde ( göbek, basen, sırt vb.) normal vücut yapımıza uymayan aşırı yağlanmaların giderilmesi işlemine bölgesel incelme diyoruz.
 
 
VIBRO PLATE
Yerçekimi nedeniyle hepimizin kütlesinin kilogram olarak tanımlanan bir ağırlığı vardır. Bu çekim gücüne karşı koyarak hareket eden insan vücudunda kaslar gelişir ve güçlenir.
 
 
LENF DRENAJ
Özellikle selülit, lokal zayıflama ve vücut sıkılaştırma programlarında sonucun kalite ve kalıcılığını arttırmak için uygulanan yöntemdir. Prosör adı verilen bir cihaz ile gerçekleştirilen bu yöntem ayak parmak uçlarından itibaren bele kadar uygulanan yoğun bir masaj tekniğine dayalıdır.
 
 
VAKUM
Endermolojisi aspirasyon (emme) ve dönme aksiyonlarının birlikte kullanılarak deri ve deri altı dokulara negatif basınç uygulanması prensibine dayanan bir masaj metodudur.
 
 
SELÜLİT MASAJI
Bozuk kan dolaşımının yeniden düzenlenmesi, hücrelere daha iyi oksijen gitmesi ve toksit maddelerin vücuttan atılması sağlanır.
 
 
SOĞUK RF (CRYO RF)
Türkiye' de bir ilk, zayıflamada çığır açıldı, her yöntemi deneyip sonuç alamadıysanız, doğru adres ve doğru cihaz sizi bekliyor.Soğuk radyofrekansla zayıflamadaki mucize ile tanışın.
 
 
PASİF JİMNASTİK
Pasif jimnastik bir çeşit bölgesel incelme tedavisidir. İsmi, insanları yanıltabilir, jimnastik hareketleri ile kilo verildiği zannedebilir fakat durum böyle değildir. Pasif jimastik bölgesel zayıflama tedavisinde uygulanan cihazın adıdır
 
 
PLATES
Pilates, kasları güçlendirmek, esnekliği arttırmak ve genel olarak daha sağlıklı olabilmek için Joseph Pilates tarafından geliştirilen egzersiz sistemidir.
 
 
REFLEKSOLOJİ MASAJI
Refleksoloji uzakdoğu kökenli olup ayak masajı ile tedavi yöntemidir. Ayak ve ellerde bedenin tüm organlarına karşılık gelen refleks noktalarına el ve parmakla uygulanan bir tekniktir
 
 
 
Halaskargazi Mah. Rumeli Cd. No.69/2 Nişantaşı / IST
T.
(212) 2416163, 2408259 - Gsm.(542) 600 88 61

EPosta. info@istanbulfitcenter.com
 
İstanbul Fit Center Güzellik & Spor Salonları © 2012 | tasarım & uygulama by Progen